Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno špatný svlek oka

Asi před měsícem se mi moje krajta svlékla v celku a bez problémů celá.Ale před pár dny jsem si všiml,že nejspíš na oku má tak z 1/3 starou kůži.Před tím to nebylo vidět a nebo jsem si toho nevšiml.Zkoušel jsem to namočit a houbičkou opatrně sundat ale bez úspěchu a tudíš se chci zeptat na nějakou radu-jestli to mám zkusit znovu a nebo jí nechat a poradí si sama nebo počkat do dalšího svleku(zatím se svlékala 1 za 3 měsíce).Případně jestli se to nechá zda-li s tím nebudou nějaké problémi.Zatím nejeví žádné známky,že by jí to vadilo.

Předem děkuji za rady.

Zdravím, vyskytl se mi malý problém a potřebuji poradit. Dnes jsem přišel z práce domů a korálovka byla svlečená, 1/3 od hlavy úplně roztrhaná a 2/3 krásně v celku. Hlavu se mi nepodařilo najít. Korálovku jsem vyndal a z kontroloval, všiml jsem si že jedno oko nemá svlečené, tak jsem ji dal do malého boxu s vlhkým hadříkem. Za hoďku jsem ji to opatrně odstranil, ale u druhého oka nejsem si jistý, zůstal ji tam kousek kůže která zasahuje jak kdyby dál pod oko (viz. přiložené foto) a setřít hadříkem mi to nešlo. Tak se chci zeptat co s tím?? Jestli to mám nechat nebo se s tím nějak poprat.
Dík všem za rady