Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navodění pohlavní aktivity u python regius

Dobrý den,
chovám tyto regíny už 2roky,ale pořád si dělám starosti, jak navodím pohlavní aktivitu když je budu chovat jen v páru.? Zajímalo by mě jestli si nějak sami uvědomí, že se mají pářit když bude celý rok chovaný jen pár? Je mi jasné, že musím napodobit období"dešťů a sucha", ale četl jsem, že při chovu v páru to je složitější atd.....
prosím poraďte
díky

Zdravím,
mám v chovu 2,2 ve velkém terárku mám skupinu 2,1 - 1mohutnou samici (5letou) a 2samce (5letý a 3letý) prvně bojovali spolu a pak to mladší vzdal :-D (opravdu důležité je období sucha a deštů-jinak moc velká šance na páření podle mě není..)
a zalezlo se do úkrytu a začalo páření (pozoroval jsem spojení cca 20min po dobu 3dnů) pak všechno přestalo a už nic, těd čekám na snůšku snad se zadaří :puff:
(druhá samice byla koupena nedávno, tak je v karanténě)