Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem páření hroznýšů

Dobrý den, mám doma páru hroznýšů královských samec 180 cm a samice 160 cm. Jsou každý v jiném tera. Chtěla bych poprosit o nějakou radu ohledně páření. Kdy a koho ke komu připustit. Mám zkušenost s užovkama, ale přečetla jsem si že se hroznýši mužou uškrtit nebo pokousat a to bych velice nerada. Jsou to čistokrevní jedinci oba stejného poddruhu. Nerada bych o ně přišla, snažím se držet linii poddruhů. Děkuji

Neviem, ale o uskrteni a pokusani som teda este nepocul... Je sice pravda, ze obcas constrictor nejakeho hada zbasti. Ale v tom by som ziaden problem nevidel. To by musela byt kurna nahoda.Normalne ich daj k sebe. Inak na parenie je uz najvyzsi cas. Uz sa objavuju prve odchovy.
Ake su tie hady stare? Samica mi pride celkom mala.
Len pre zaujimavost, aky constrictory to su?

B.C.I Honduras, Samec z chovu, už pářil, 5 let.... samice taky Honduras firebelly ještě nepářila stará 4 roky. Každý je od jiného chovatele, podařilo se mi odkoupit nádherně zbarvené kusy. Hlavně mi jde o to zachovat linii a nekřížit poddruhy!