Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak je stará?

ahoj koupila jsem si vodní želvu pestrou,ještě malou,tak 5cm,tmavě zelenou.mám ji přesně dva měsíce,zvětšila se zesvětlal jí krunýř.kolik jí tak mohlo být když jsem jí kupovala?děkuju.

Pokud to bylo malé mládě ze zverexu a dobře rychle roste, tak to bylo celkem čerstvé mrně staré několik málo měsíců.