Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fauna trhy Ostrava 17.4.

Budu mít možnost dostat se na burzu, tak se chci zeptat, kdo tam jede, co veze atd...:-D
Hlavně mě zajímá jestli někdo poveze- prcky Rhacodactylus auriculatus, chahoua, a nebo adulty Goniurosaurus luii.

Píšo to hodně brzy, ale potřebuji vědět včas jestli má cenu, tam jet.;-)

Díky. Dominik

Obávám se, že vypsané druhy gekonů na Faunatrzích neseženete. Konkrétně G. luii jsem na této burze ještě nezaznamenala, nějaké Rhacodactyly jsem viděla u jednoho Maďara, ale už si nevzpomenu, zda to byli jen ciliáti, nebo i nějaký auriculát či dokonce chahoua. Burza není moc velká a z teraristů se účastní spíše jen místní a to zdaleka ne všichni. Lépe uděláte, když se vypravíte na Aqua-terru, nejbližší se koná 26.5.