Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LEOPARD GECKOS The Next Generations by Ron Tremper

Zdravím lidi,
měl bych dotaz ohledně této knihy.

book

Našel by se někdo mezi Vámi, kdo je teď nebo má známe v U.S.A.. Aby mi knihu třeba koupil a poslal nebo přivezl na nějákou terra burzu.
Vím, že se zahraniční literatura dá sehnat na repnatu, ale hledám levnější alternativu, jak si opatřit tuto knihu. Tedy pokud tohle bude levnější alternativa, zatím se začínám poohlížet po možnostech.

Na repnat jsem zatím nepsal, ale zeptám se kolik by to stálo.

Předem díky za odpovědi.

Já měl za to, že clo se platí z čehokoliv co má hodnotu vyšší jak 20 euro.

Nevíš prosím kolik bývá poštovné ze států +-?

Pokud je tomu tak, tak není co řešit. Můžeš mě prosím nasměrovat na nějáky kvalitní eshop v U.S.A. se kterým máš zkušenosti nebo tvé okolí. Možná bych narazil na nějákou akci.

Tak je v nabídce na stránkách, jen sem blbě koukal :-( 29,95$ + 17$ = 46,95$