Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský nežere

Ahoj,
asi před měsícem jsem si pořídíl hroznýše a předchozí majitel mi řekl že ho můžu nakrmit den po tom co ho budu mít doma. No a uběhl měsíc, had se svlékl, ale potkana si nevšímá. Dokonce se dá říct že se ho bojí. Hrozňa má cca 1,5m a potkan 25cm (bez ocasu). Takže se chci zeptat jestli je na něj potkan velký a nebo jestli je ve stresu z nového prostředí?

Má terárium dočasné 100x50x40cm, jelikož na novém pracuji s otcem, který je ale často a cestách a tak to trvá. Má v něm bazének, dvě světla které zajišťují denní a noční teplotu. Bohužel větev na šplhání(nebo něco jiného) se do dočasného nevešla.