Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem terárko 30x30 výška 45

prosím o radu co do menšího terárka od exo tery 30x30x45 světlo nad sítí, komplet vybavené a .Jen ne hmyz(pavouků) to se prosím bojím.Nejlépe klidného nenáročného ještěra,který papá vše.a ještě kde ho sehnat aby byl zdrav a holku nebo kluka? A jesli mám ještě pořídit topný kámen.Děkuji mnohokrát za odpovědi

Třeba Lepidodactylus lugubris. Ale chce to ohlídat škvíry a případně zalepit, protože z toho utečou i poměrně větší zvířata (včera mi z toho pláchl provizorně ubytovanej anolis) a zrovna lugubrisky jsou dost malé a mláďata prolezou snadno.