Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc ve výběru zvířátka

Dobrý den,

zakoupil jsem si terárium 30x30x30, ale s teraristikou nemám moc zkušeností (mám pouze velkou želvu, která se do něj nevejde).Rád bych do něj zasadil bonsai fikus . Proto prosím o nějaké nápady, jaké nenáročné, malé, (né moc drahé) zvířátko by se hodilo k tomuto bonsai. Napadla mě felsuma, ale údajně je problém se cvrčky, kteří dost často utíkají.

Děkuji :)

zdar:-Da.d.Vutus:-)já bych to tu vzdálenost moc nepodcenoval:-D,hele je to jednoduchý.
Někde si sežen pásku protihlukovou na sádroš a nalep ji na jedno sklo šoupací,tam kde se spojují.Pak ji nalep na obě čelní strany skel na bedně.Bacha ,vše to musí být na první pokus:-Dta páska nejde nic moc sundat.
JJ.lepidky má dneska kde,kdo;-)pořid si raději Saurodactylus mauritanicus brosseti.. jsou jednoduchý,"blbuvzdorný" a cenově asi stejný.:-)

zdar:-D vutus,aby nedošlo k omylu.Ta páska má šíří bud 50nebo 75mm lepí se na rastr je šedá(tmavě).
Jasně nákres je dobře,akorát na šoupací sklo ji nalep na plochu a na boční skla ji část nalep na vnitřní stranu a část na venkovní stranu,ale musí to být jakoby "přeložené",taky se podívej na horní mezeru jak je veliká.

Ježíšku, co je to za zvířátko na té foto. Ten kdo tohle chová je fakt statečnej. Jestli je rychlej jak myslím a někam zaleze, to už nikdy nenajdeš. Já mám problém v tom svým mini bytě najít i dospělou korálovku když zdrhne (110 cm) takže podle té mušky hypet gigant. Myslím že by ho nenašel ani v tom terárku. Jo a čím se to jako krmí, blechama? Ne ty jsou moc velky. Snad žere jen nějaky rostliny.

zdar:-D a.d.Boss1:-)opět jsi mne přesvědčil:-D:-D ježíška nevolej...letos pro tebe tutově nebude:-D za ty věcný připomínky.
Boss: jinak je to nz Lepidky;-),řekl bych už odrostlejší:-D.Bud rád,že jsi neviděl Nz brossetáků a nebo Rháček:-D to by jsi nedal.
Čim se to krmí??banánovkama a micro crvkama;-)oni tuty zvířatka jsou ve výhodě:co nejsou schopny zdolat,umlátí o sklo:-D a sežerou :-D

Proč by pro mě Ježíšek nebyl? Ten je tu pro mě vždy! A Ježíšek je s velkým "J", neponižuj ho, nebo si tě podá, třeba tě ukřižuje:-). To teda nevím co to jsou micro cvrci. Jestli jsou menší než ten tyranosaurus, tak terárkem projdou a tohle si vypustit do bytu, radši ne. Banánovky taky neznám, asi to budou paraziti co bydlí na banánech. Ta obří ještěrka jistě neco umlátí:-)