Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem guttata propadle vejce

zdravim 3 dny zpátky mi snesla snužku 18 vajec asi polovina po trech dnech ma v sobě dolíky jako pichanec od prstu nevite čim to je a jestli vejce jsou na vyhoz nebo je to normalni mel sem snužku 2 roky zpatky ale to myslim byly všechny ok teplota v inkubatoru 28 +- pul stupně díky

DSCN0525.jpg

zdar:-D ad.Granda:-)neplaš:-D,ty vejce se vyšponují neboj:-),ale raději tu krabičku zavři(nepsal jsi zda je v pozici na foto stále),asi bych se nebál tam do toho inku dát jen tak samostatně misku s vodou.
A rada zadarmo:-) sniž tu teplotu na 26C..sice se inkubace protáhne,ale neriskuješ nějaký problém stran defektních Nz.