Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Prodej užovek červených

Dobrý den, mám pár užovek červených a každý rok nová vajíčka, problém je, že užovky nikdo nechce, píšu na všechny inzertní stránky a pořád mi jich 7 zbývá z minulého léta. Včera samička nakladla dalších 15 vajec a já je budu muset nějak zlikvidovat, protože další užovátka nemám kam dát a vážně mě to mrzí. Poraďte, prosím, jak úspěšně prodáváte užovky vy?

Dobrý den.
Můžu se zeptat odkud jste?
Měl bych o jednu zájem /úžovku/ ,případně pár
Poprosil bych nějaké foto na e-mail plipowski@seznam.cz
Upřednostnil bych osobní odběr Já jsem z Havířova
s pozdravem Pavel Lipowski