Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguán zelený-terárium

Ahoj, chtěl bych si nechat postavit terárium pro leguána o rozměrech 275x200x100(v,š,d)
Za prvé bych se chtěl jestli když bude tak vysoké nemůže spadnou z větve a nějak se nezranit a za druhé jestli někdo neznáte někoho kdo dělá kvalitní terária na míru, které nějak vypadají.

No právě to bych potřeboval, aby někdo přijel ke mně domů a vyrobil to terárium na místě.
U toho pána sestra objednávala terárium na želvu, ale mělo to nějaké technické nedostatky, že jsme to museli poupravit.
Asi si ho budu muset vyrobit sám