Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Noční topení krajtě královské

Zdravím, promiňte, že zakládám nové téma, ale nenašel jsem nic, co by mi poradilo. Potřeboval bych radu, kterou žárovku použít k nočnímu vytápění terárka pro krajtu.

Zde jsou ty žárovky:

http://osvetleni-do-terarii.heureka.cz/trixie-moon light-heatlamp-35-w-modra/

http://www.spokojenypes.cz/zarivky-zarovky-terarij ni/infrared-heat-spot-lamp-red-35-w?id=67411

Stačily by tyto žárovky, aby v noci bylo v terárku bylo přes 20°? Terárko 65x55x55 DxVxŠ Had je zatím malý, terárko prozatímní.

Děkuji za rady nebo nasměrování kde bych našel odpověď.

ano 35° má pod světlem a v nejchladnějším místě může mít takových 25-28°. V místnosti může klesnout tepolota až na 15° Momentálně podle počasí. Neřešme teplotu ale kterou žárovku teplotu si ohlídám. Jen potřebuji vědět která by byla lepší zda ta infračervená aby mněla úplnou tmu nebo ta druhá.

Tak potom neviem nad cim rozmyslas. Chces hadovy spravit diskoteku alebo co? Cervene a modre svetlo nevnimaju, takze to je jedno. A davat mu tam obycajnu ziarovku ktora mu bude blikat jak blba. No, co mylsis...
Co sa tyka teploty, musis skusat. Nikto ti nepovie presne aku ziarovku tam mas dat. Ale na zaciatok by som kludne skusil 25W.

Diskotéku rozhodně nemá. V noci jí topím jinak. Ale je to zbytečné proto se ptám na tu žárovku kterou z nich. Nevěděl jsem že tyto dvě barvy nevnímají, proto jsem se zeptal. Dodržuji denní režim a noční topení jsem potřeboval vymyslet jinak než mám to stávající. Díky za odpověď a pokud tydo dvě barvy nevnímá tak by jí mohlo být jedno zda jí to sem tam blikne ne?