Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat užovky rodu Thamnophis nebo vejcožrouty?

Ahoj chci se zeptat přemýšlím nad koupí hada nějakého rybožravého napadla mně úžovka proužkovaná o její chovu už jsem ledacos četl ale nemůžu ji nikde sehnat ani najít nějakou aktuální inzerci,napadla mně i úžovka objková ale na tu musím mít povolení :/ a ještě mně napadl vejcožrout africký (sice se živí vejci ale to nevadí) ale je stejný problém ho sehnat.Tak se chci zeptat jestli vy víte nějakého chovatele který jednoho z těchto hadů prodává případně jestli vás ještě napadají další hadi tohoto typu. děkuji :-):-)
Změna předmětu, původně: Hadi (Aurifer)

Thamnophisky jsou určitě vhodné i pro začínající teraristy, navíc s potravou která se dá koupit i v supermarketu, v jakékoliv kaluži, či nakopat na zahradě jsou tím přímo předurčeny. Všechny krásně příjímají potravu a jsou dost žravé, snad jen s vyjímkou některých mladých samců.