Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pokousání myší

Dnes nám poprve myšák pokousal Užovku. Vím, že se to má vydezinfikovat. Ale hadička myšku nasoukala a zalezla do úkrytu, tak se mi nechce ji rušit, aby myš nevyvrhla. Bude problém, když ji prohlédnu až za pár dní po strávení nebo mám raději vyčistit hned a riskovat vyvržení potravy? Děkuji za odpovědi.

pokud to jsou jen kousance s kapkou krve a není to otevřený, tak tam se vesměs nic moc nestane (a hlavně to většinou ani nejde desinfikovat). Desinfikovat by to bylo potřeba, pokud by to byly vyslověně nějaké lošny..ale ty myš při běžném krmení většinou neudělá. Potkani a křečci jsou v tomhle směru horší.