Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Had v tiskárně

Prosím o radu.
Právě mi had vlezl do tiskárny, jak otevřu kryt tak ho nevidím bude někde ve střevech.
Mám ho tam nechat až vyleze sám? nebo budu muset rozebrat tiskárnu.
Diky moc
Majkl

Jo je tam na 100% vidím ho a koukáme na sebe :-) pokud nevyleze do pulnoci, tak dám celou tiskárnu do terária a počkám.
Ale naštvalo mně to, protože jsem mu dal zrovna nový podklad a pěkně upravil terárium, teď ho budu muset zase překopat...
Příště si na něj pořídím vodítko aby mi nerejdil po stole :-)
Nenapadlo mně ,že by tam mohl vlést, až jak jsem ho viděl bylo už pozdě roztrhl bych ho. ;-)
Děkuju za rady

Abych Ti trosku ulehcil .. me kdyz zdrhlo mlade guttky tak skoncilo v PC :D nekdy je to az neuveritelny co si hadi vyberou za ukryty. Aspon muzes byt rad,ze vis kde je a nemusis ho hledat po byte. A nebo jako v mem pripade vysvetlovat sestre,ze uz se nikdy nestane,ze potka hada na schodech :D