Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odchov mláďat gekončíka nočního

Dobrý dne,chtěla jsem se zeptat od kdy je možné chovat mladé na normal substrátu,zatím mám jen na ubrouskách.A kdy je možné je prodávat?A poslední otázka-můžou se mezi sebou pářit příbuzenské páry?I třeba když mají jen společného otce?Děkuji mnoho za odpovědi.Vážně jsem hledala všude možně,možná špatně,ale nic jsem nenašla.Takže se kdyžtak omlouvám.

Dobrý den, využiji již založeného vlákna...
Chovám gekončíky noční, a vylíhla se mi před 3dny první snůžka gekonků... Vzhledem k tomu, že nemám zkušenosti, tak mě zajímá, jak rozkrmit... Samozřejmě, že jsem na internetu nalezl nějaké informace, jako např. že začínají žrát po prvním svleku do 4dnů od vylíhnutí atd... ale zajímají mě Vaše osobní zkušenosti, abych nic nezkazil... Jak jsem psal výše, jsou vylíhlí již třetí den, váží 3,5-3.8g, teplota zkruba 26C přes den, na noc pokojovka, 2xdenně mírně rosím. Zkouším nabídnout malou dubii (asi 0,5cm) a malé cvrčky (samozřejmě přidávám potravu pro hmyz) a mláďata nejeví zájem. Dělám něco špatně, nebo to chce ještě čas než budou chtít žrát? Co dělat v případě, že o potravu se prostě zajímat nebudou?

Děkuji moc za reakci.