Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lego,socializace

Dobrý den, mam dotaz... :-)
Mam doma 4 dny Leguanka ,je 1 měsíc starý...
Muj dotaz je takový, že se chci zeptat jestli je vhodne uz ted, tak brzo delat venkovni "výběh" kdyz jeste porádne neni seznámený se svým terariem :-/...
A kdy ho mám začít zvykat na ostatni zvířata?;-) (dvě kočky,such.želva,pes)
Děkuji za odpovědi, hezky den

Venkovní výbeh môžeš vyrobiť hocikedy,len záleží aký veľký a či je rozumné doňho lega dávať.
Načo ho chceš privykať na neaké zvieratá?Mačky,psa uvidí cez sklá terária,korytnačka je dúfam vo svojom priestore.
Teraz potrebuje hlavne kľud a vhodné podmienky.Na experimentovanie je času dosť.

Výbehem je myšleno : Venkovni voliera s vetvemi a přistupem slunecnich paprsku... A ano, zelva je ve svem terariu.. cetla jsem, ze nesmi byt se zelvou v terariu... Akorat ve zverimexu mi Pán radil, at mu dávám cvrcky nejak se mi to nepozdavalo tak jsem je sice koupila .ale po přečteni mnoha clanku jsem se rohodla pouze pro rostlinou stravu... Ale nevim, zda jsem udelala dobře že jsem cvrcky ze dne na den vyřadila z jidelnicku, dekuji za odpoved :-)

Leguan je bylinozravec, takze ocenujem, ze si neposluchla predavaca a nieco si nastudovala. Tak isto je pravda, ze leguan a zelva maju mat kazdy vlastne byvanie. Lenze casto sem chodia zaciatocnici, ktori prave tieto dve veci robia radi naopak, preto su na to miestni trochu haklivi a radsej sa uistia hned na zaciatku :-) Myslim, ze patris k tym zodpovenym, co si o zvieratku radi nieco nastuduju.. Tak radim dalej citat, prejdi si tu starsie vlakna o leguanoch, su tu aj nejake fotky peknych vonkajsich "volier", tak sa mozes inspirovat..