Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem osmák degu - nohy

Ahoj,pokud možno by mohl někdo vyřešit můj problém co stím.

--> Narodili se 3 osmáci jenže ten 3 osmák za sebou vleče zadní nohy.Ostatní osmáci již nohy používají.

Moje otázka zní:
Je to normální že vleče zasebou zadní nohy?Matka sále jednoho osmáka přenášela a skákala sním dolu z vejšky (druhé patro v kleci) zda mu nemohla nějak ublížit.

Zdravím, na otázku, jestli je normální že za sebou osmák tahá nohy si snad rozumný člověk dokáže odpovědět sám. Samozřejmě to normální není.
Buďto je mrzák od narození nebo se prostě něco přihodilo. Mohl spadnout sám, mohl vypadnout samici při přenášení, mohla si na něj sednou, cokoliv.
Řešení - Můžete ho zkusit vzít k veterináři, v nejhorším případě ho utratí.