Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nežerou mi zvířátka

dobrý večer přátelé ještě jednou dnes otravuji ale byl jsem dnes na burze a koupil si chameleonka jemenského je asi 8cm veliký a nežere mi cvrčky a kolega mi říkal že až přijedu domů a umístím zvířata tak mám nakrmi a nevzal si ani když jsem mu ho strkal až pod nos a koupil jsem si gekončíka nočního a ten se cvrčků dokonce leká chci se jen ujistit že není něco špatně jsou to má první terárka a nerad bych si zkazil nadšení děkuji moc za každou odpověd

ano četl jen mi kolega poradil že k večeru nakrmit tak jsem nevěděl mislel jsem jestli je třeba nekrmili něčím jiným a nejsou na to zvyklé děkuji moc za odpovědi pro chamíka jsem si terárko udělal a připravil a gekončíka mam zatím v provizorním ale do úterý by mělo být terra pro něj také komplet tak až bude časík tak se tu rád pochlubím

až týden bez žrádla? já bez jídla nevydržím půl dne tak se snažím abych jim přispůsobil co nejlepší podmíky a také krmení doufám tedy že to dobře dopadne protože jsem si rovnou zřídil i cvrčkárnu a nerad bych pak musel krmit červy nebo něčím takovím a samozdřejmě děkuji za odpověd