Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výrobky do terarii

Zdravím všechny.
Prosil bych o radu. Rád si hraji se dřevem a už mám i pár pěkných výrobků, ale chtěl bych se zaměřit na terária a klece pro hlodavce a ptáky.
Nechci ale začínat s tím že vše pojedu po paměti. Chci aby se vše dalo použít, bylo to nezávadné a co nejvíce efektivní.
Pokud by někdo znal nějakou stránku pro začínající hračičky, kteří se chtějí zaměřit na tento okruh prosím napište.
Za vše budu moc rád.
Děkuji

Michal

vybavení terárií a klecí, ale řekl bych, že výrobky ze dřeva se hodí spíše jen k hlodavcům, které je také rádi okusují, ale do terária by byli nějaké domečky, houpačky a nevím co totálně nevzhledné a zbytečné, do terária (v kterém budou plazy) spíše jen to co vyrobyla sama příroda. klacky, kořeny atd.