Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odchov cvrčků - rada

Zdravím!
Mám otázku ... založil jsem si chov cvrčků banánových a před 4 dny se mi vylíhli. Přesunul jsem je do nového připraveného boxu, ale nevím jestli jim tam už hned teď od vylíhnutí dát noviny nebo proložky od vejcí. Nevím jestli je to pro mikrocvrčky vhodné a proto bych se Vás na to chtěl zeptat. Předem díky za odpověď! Hodně chovatelských zdarů přeje Jirkasss

Díky moc všem za reakce a rady!

Cvrčky jsem odchoval podle návodu tady z poradny... někde tady ještě určitě je takže pokud budeš hledat - najdeš.
Jen v rychlosti.... do ubikace s dospělýma jsem dal malou plastovou krabičku naplněnou jemným substrátem a udržoval jsem toto kladiště vlhké. Po cca. 7 dnech jsem kladiště vyjmul a dal do plastového boxu - "inkubátor" a udržoval teplo a vlhkost... po cca 11 dnech se mi vylíhly :)
chce to zkoušet a určitě se to podaří!

Díky, čau! Jirkasss