Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ikea e-shop

Zdravím, uvžauji, že bych si pořídil samla boxy http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/7010297 2/ , takový rozměr mi nejvíce vyhovuje, nikde jinde sem nenašel podobný box. Jenže co sem se díval po jejich stránkách, nemůžu najít nějaký nákupník košík a objednávku, pokud něco takového ikea má, hoďte sem odkaz. Na této stránce plastyvanek.717.cz se mi zamlouvá http://media0.webgarden.name/images/media0:4cee40a 8c81af.jpg/3L.%20-%20Tr.d.v..jpg akorát výška 75mm mi přijde dost málo, potřeboval bych 140mm a víc. Tedy druhý dotaz zní, víte o nějakém e-shopu, kde mají boxy podobných rozměrů ? Díky :-)

Mají tam ten rozměr, ale cena 40,- + víko 20, to mám 60,- za jednu soupravu, v ikei stojí krabice 29,- a víko 15,- , při větším množství je to výrazný rozdíl. Zkusím ještě něco pohledat, pokud by ještě někdo věděl o nějakých boxech ( nemusí být samla) tak hoďte sem odkaz.

To už jsem taky našel, celkem dost drahé. V nějaké diskuzi tady na TP jsem četl, že někdo kupoval plastové boxy v bauhausu a OBI, ale co jsem se díval na netu, žádný e-shop nebo aspoň přehled zboží jsem nenašel...
Tím pádem bude zbytečné zajet do Ostravy, pokud nevím jestli mají rozměr, který chci...Ikea samla boxy se mi zamlouvají nejvíce, škoda že nemají e-shop, hold tam budu muset zajet..