Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Ladvi" 9.6.

Tak, je tu uz vlakno o dalsom Hamme, ale my - menej stastny a nescestovany ktory sa tam nedostaneme pojdeme len do Holesovic.
Takze ako stale. Kto? Co? Kolko?
Ja ako stale. Vidim to na nejake gekony, holicata, cvrky, pokec, medovina :-DA potom mensi vylet.
Co vy? Kto dorazi?
Ps: Keby niekto mal nahodou nejake kripliky :-D SZ:-D

No tak byli jsme tradicne u Meldy, moc rad jsem potkal Krakena. V hospe jsem pokecal s Daniem a Zuzulkou (te dekuji) :-) Domluvil nejake ksefty a tak spokojenost, po narocne noci. :-D Burza byla slabsi, ale co jsem mluvil s poradatelem, tak krome prosince uz Hamm s "Ladvim" kolidovat nebude. Tak dobree. :-)