Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastová vana

Ahoj kolegové,obracím se na Vás s prosbou o radu, kde sehnat menší plastovou vanu (cca 100x60x25cm)pro mého kajmana, popřípadě jak jí vyrobit, nebo čím ji nahradit, nikde na internetu nemůžu nic najít (možná hledám blbě:-)). Předem díky za Vaše odpovědi. Olda

Takto velké plastové vany kupujeme v chovatelských a zemědělských potřebách jako napaječky pro dobytek. Jsou sice vyšší než 25cm ale je to tvrzený plast(nebo něco takového) a dají se v pohodě řezat flexou.

EDIT: ještě mě teď napadl kalfas ale nevím zda se dělají i metrové