Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terarijni rostlina,Leguan neustale hrabe

Ahooja :-) , Muj leguan cca 2 mesice neustale hrabe na jednom miste. Nevim proc ... Dnes jsem mu do teraria koupila zivou květinu (viz. foto)
Jelikoz mu to chci jeste zpestrit chtela jsem mu tam dat tento mal sukulent, ale neevim jestli muze byt (take pridavam foto), na internetu jsem hledala ae tuto kvetinu jsem tam nenasla...byla bych rada za jakoukoliv radu :-) Diky ... :-)

Popiste podmienky v terarku...To je zaklad.

Len tak od pohladu: malo konarov, slabe vetranie, strasne tmave terarko....
Podla mna sa snazi dostat s terarka prec...

Co sa tyka to ho sukulentu, bodlo by zistit co je to za rastlinu. Ale predpokladam, ze pri legovy aj tak dlho nevydrzi...

No tak, myslím hlavou! :-D Sukulent potřebuje sucho a horko. To v terárku u leguána nedostane a zbytečně zajde. Mezi okno s ním a pěkně vypejkat na sluníčku...
Ta velká věc je guzmánie nebo to druhý, co si s ní vždycky pletu? Do terárka k legoušovi je nejlepší něco nezničitelného. Nebo jedlého, s tím, že to sní a bude to aspoň trochu k užitku. Scindapsus, ficus pumila, teď nám tchyně věnovala takový pěkný ibišek, aby to leguán měl hezké... ]:) Dávám mu tak týden. Tomu ibišku, samozřejmě.
A co má za nový substrát a co měl předtím?