Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dobry den.

dobry den.mam pulrocni agamu vousatou a uz od zacatku ma problem se zranim 3dny zere normalne apak treba tyden ne a ted nezere vubec uz asi 8dni porad polehava a spi nekdy prezvikuje aporad polika ale v tlamičce nic nema prosim o radu dekuji

Takže jako obvykle - je potřeba dodat popis ubikace a podmínek. Velikost terária, použitá technika a vybavení, teplotní gradient, čím a jak moc krmíte... vhodná by byla fotka terária i zvířete. Bez toho se radí těžko. I veterinář by to chtěl vědět/vidět.
A mimochodem - přežvykuje a polyká. Vyjmenovaná slova.