Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Papoušek Nádherný

Dobrý den máme papouška Nádherného starého 4 roky,umí říct miláčku a Riky,žere normálně z ruky ale nechce na ruku vlézt.Myslíte že by si se dalo naučit ho ještě na ruku aby na ní vlezl ? jestli ano jak ?
Myslíte že by se mohl naučit ještě jiná slova
Děkuji

S tím ochočováním tedy nevím, nejlépe se ochočuje ptáče, jak byl papoušek starý když jste ho dostali do péče? Nějaká slova by se ještě mohl naučit, ale to by chtělo každý den se mu tak půl až hoďku věnovat. Co se týče ochočení, za pokus nic nedáte, ale opravdu to chce každý den se mu pravidelně věnovat aby vám začal důvěřovat. Jak reaguje, když si ho chcete vzít na ruku?