Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mládě želvy ostruhaté

Mám doma od chovatelky čtyřtýdenní mládě želvy ostruhaté,problém je,že 11 den nic nesnědla.....má pro ni podle chovatelky,prý skvělé podmínky,že neví proč nežere....želvík pije,vyhřívá se pod bodovkou,je vcelku aktivní,nebojí se.Dvakrát denně mu natrhám čerstvé mlíčáky s jitrocelem,ale ani si jich nevšimne.Všimla jsem si,že se mu docela odlupuje kůže,podestýlku má vlhký lignocel s pískem.....prosím o radu,aby želvík neumřel.děkuji Michaela.

tak od téhle paní jsem si brala pardálku, po půl roce umřela, dle veterináře na vnitří parazity, které v sobě musela mít již při koupi..........byla jsem na té její farmě, má tam opravdu vše, ještěrky lítají kolem a papíry, které mi dodatečně poslala tak byly opravdu podivné a kroutila nad nim hlavu i veterinářka.-)co dodat, každý si udělejte vlastní obrázek