Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komáři a osvětlení

Dobrý den.
Mám jedno takový dilema a dvě otázky.
To dilema je jestli můžu v pokoju ve kterém mám Krajtu Královskou použít přípravky proti komárům-takový ty do zásuvky(RAID atd.)?
Ta Prví otázka Zní osvětlení terária. Stačí ůplně normální žárovka (třeba PHILIPS)a nebo nějaká s UV od exotery? A nebo to je jedno? (vynechme peníze)
Ta druhá otázka se týká doby svícení. Četl jsem že se má svítit 12 hodin, já ji svítím 7 ale od 12 do 19. Stačí ji to nebo mám raději přidat?
Za každou odpověď budu moc vděčný!

Ziadne pripravky proti hmyzu nepouzivajte. Pripadov otravenych hadov, jasterov a inych zvierat nieje az tak malo. Niekde sa to tu uz par krat rozoberalo.

Ano, staci uplne obycajna ziarovka. ExoTerra je to iste, akurat 3x drahsie a v inej krabicke.

Svetlo by malo svietit tak, ako v ich domovine (co 7 hodin urcite nieje).Takze tych 10-12 hodin.