Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý chov Boa Constrictor

Dobrý den,
chtěl bych se informovat , kde a jakého hada teda spíše hady (chovný pár) koupit. Co by to stálo , aby to k něčemu bylo , mám namysli dospělý pár , mladé doma už mám. Popř. o radu jaká mutace je pěkná a cenové dostupná a pro chov vhodná . Děkuji za odpovědi páni a dámy chovatelé

pokud máš čas a podaří seti něco odchovat,múžeš objíždět burzy, tam prodáš hady sice pomalu ale za víc,nebo do různých výkupů sice za mín ale veětšinou všechny naráz,do dospělejch hadůbych asi nešel kdyžtak od někoho známého,radši víc mládat vybrat ty nejlapší a z těch vybudovat chovnou skupinu nějak geneticky zajímavou ,na netu je plno stránek chovatelů barevných forems genetickou tabulkou co jaká forma je a geneticky s čím kopmbinovat

Dik za radu , jasně mám známého , který kamoší s někým kdo má doma několik desítek chovných párů různých hadů , ten by jistě něco doporučil. Neviš prosimtě jestli potom budu potřebovat nějaké papíry nebo povolení nebo tak něco , abych nebyl třeba nějaký černý chovatel hadů . I třeba kvuli burzám

Hele Giorgio, to na co se tu ptáš mi přijde mimo reál. Jak můžeš řešit "prodat něco pod cenou" pak zkurvíš ceny a je vymalováno, hodně lidí ti bude vděčný.

Jinak k otázce, co chovat abys to prodal, tak zkus udělat třeba leucistiky a nemáš problém prodat:-D. Jestli ti vyleze kupa obyč mládat je to k hovnu(pro tebe, protože to prostě neprodáš. Jedině na zkrm)

Povolení nepotřebuješ.