Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výhlášení soutěže s TERAmagazínem, info o připravovaném čísle a soutěži!

Vážení teraristé,

máme zde výsledky soutěže o volné vstupenky do terária Praha.

Vítězi se stali:

Marta H.
Pavel CH.
Danio007

Vítězům gratulejeme a budeme je kontaktovat pro bližší informace ohledně předání vstupenek.

Za redakci TERAmagazínu

Aleš Kozubík

ales.kozubik@teramagazin.cz

Obsah připravovaného šestého čísla TERAmagazínu:

Teratoscincus roborowski

Chov Chamaeleo calyptratus

Lampropeltis getulus

Odchov štíra Opisthacanthus rugiceps

Hadi Hondurasu

Reportáž - Zoo Plzeň

Basiliscus plumifrons

Chov kudlanek

A trocha čísel na závěr:

aktuální počet odběratelů - 510

počet stažení časopisů neregistrovanými uživateli - 2380

Počet fanoušků na facebooku - 100

Počet zobrazení banneru TeraShop od 22.3.2012 - 19736

Nezapomeňte sledovat www stránky projektu TERAmagazín, nejpozději zítra se na stránkách objeví nová soutěž!

teramagazin.cz

Zdravím,

nechci moc prudit, ale vyhlašovatel soutěže by se měl řídit Pravidli soutěže, které sám vyhlásil a jde opět o termín vyhlášení vítězů, ikdyž ještě soutěž neskončila.
Cituji z časopisu:

3.) Termín a místo konání soutěže: Soutěž probíhá v elektronickém časopisu TERAmagazín v termínu od 1. 6 2012 do 1. 7. 2012

Pokud to chápu dobře, měli by soutěžící mít možnost soutěžit až do 23:59 1.7.2012. Je to jen takový malý postřeh, tak snad se na mě nebude nikdo zlobit a pokud se pletu, tak se omlouvám.

Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit, a to bez stanovení náhrady.

Dobrá připomínka, ale jsme taky jen lidi, kteří všechno tohle dělají ve svém volném čase a nezištně, takže to holt přizpůsobujem našim časovým možnostem. Jen nachystat mailing a odeslat mi zabralo skoro 4 hodiny, ale to si asi málo kdo uvědomuje.