Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plšík africký - úhyn

Ahoj. Mám doma asi týden nově párek těchto plšíků. Z ničeho nic, dnes k ránu došlo k úhynu samečka. Při zběžné prohlídce jsem zjistil že nemá žádná viditelná zranění. Krmím je cvrčkam, moučňákama, sladkým ovocem, občas kvalitními psími granulemi. Sameček po úhynu měl v tlamičce několik stébel sena, asi na stavbu hnízda. Setkal jste se, už někdo s tím, nebo čím se to mohlo stát? Předem moc dík, Tom.

pokud tam nebyla nějaká akutní vada v ubikaci nebo při přepravě (třeba přehřátí, ale to by chcípli dřív než po týdnu), tak to ani nemusí být tvá chyba. Jak mají být staří a od koho jsou? Od chovatele? V krmení problém nevidím, krmila jsem je tímtéž + teda i normálně zrní a problémy nikdy nebyly, měla jsem je asi 4 roky a mraky odchovů. JInak jako plašani mi teda nepřijdou. když v noci začali aktivovat, tak se nijak nebáli.

Důvod, proč to zvíře chcíplo ti asi nikdo neřekne, víc by řekla pitva.