Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podzimní sraz teraporadny 2012

Přátelé, kamarádi, návštěvníci teraporadny.

Tímto Vás všechny srdečně zveme na další sraz teraporadny, který se tentokrát uskuteční v libereckém kraji, přímo na hranicích třech států v rekreačním areálu zatopeného lomu Kristýna u Hrádku nad Nisou v termínu 14.-16. září 2012. Ubytování bude v chatkách a je možnost i společenské místnosti, kde se také dá přespat a proběhnou přednášky.

Něco k programu sletu :

Ten plánujeme víceméně volnější, ohraničený jen několika body. Každý si určitě nějakou tu svou zábavu najde. K dispozici jsou nejrůznější sportovní aktivity, vodní sporty (pokud počasí ještě dovolí), výlety po okolí (do Německa je to coby kamenem dohodil) Možností je více a budeme velmi rádi i za Vaše náměty a připomínky..

Takže program zatím ve zkratce:

Pátek: Příjezd, ubytování, večerní pokec u ohně, grilovačka a nějaké to popíjení. Seznámení těch, co se ještě neznají osobně.

Sobota: Pro ty co budou mít zájem, výlet na hrad Grabštejn. Vycházka max. 10km.
Jinak dopoledne volná zábava, soutěže, odpoledne až večer pečení selete, popíjení a rádi bysme nabídli i nějaké ty přednášky (2-3).

Neděle: výlet do ZOO Liberec, rozloučení a návrat do domovů.
Budeme rádi i za Vaše upřímné zhodnoceni akce, co je třeba vylepšit a tak, pro případné zopakování. Za případnou pochvalu budeme také vděční :-).

Program samozřejmě může být na základě vašich podnětů téměř libovolně upraven. Uvítáme jakékoliv nápady na vytvoření nejrůznějších soutěží.

V ceně 600Kč/osoba je zahrnuto ubytování v chatkách, točené pivo (Svijany a Unětice), pečené sele, buřty a klobásy na páteční večer, nealkoholické nápoje. Budeme samozřejmě velmi rádi, pokud přivezete i něco ze zdrojů vlastních, vindaloo :-) , tvrdý alkohol a pod...

Konečný termín přihlášek je 30.srpna 2012.

Přihlásit se můžete na e-mailech Radar14@seznam.cz a grottau@email.cz nebo pomocí SZ. Zároveň s přihláškou vás prosíme o zaslání zálohy ve výši 300 kč, pokud pošlete částku celou bude to pro nás o fous jednoduší, číslo účtu je 104229360/0300. Do zprávy pro příjemce prosím napište "Sraz TP a své jméno (nick)".
Prosíme v přihlášce vždy uveďte, kolik Vás bude a kolik posílate. Děkujeme.

Poznámka : Pokud by měl někdo zájem vystoupit se zajímavou přednáškou budeme jen rádi. Přednášející má účast zdarma.
S sebou si vezměte spacáky, půllitry, dobrou náladu a kdo bude chtít, může si vzít i své čtyřnohé psí potvory :-). Pro ně ale platí zákaz koupání v areálu.

Seznam přihlášených budeme aktualizovat. Uz se nam to pekne rozrusta. Prednasejici mame komplet, dnes opet par uprav a aktualizace ucastniku.. Vsem dekujeme.

Tady je zatím predbezny seznam lidu..

1. Cejna - zaplaceno !
2. Radar- zaplaceno !
3. J.Lauermann -zaplaceno !
4. BlackFlame -zaplaceno !
5. MarFisch plati na miste (mistni)
6. Lukas B plati na miste (mistni)
7. Anicka42 zaplaceno !
8. Soldiery plati na miste (mistni)
9. Danio 007 Zaplaceno !
10.Danio 007 0.1 Zuzka Zaplaceno !
11.Zeluco- zaplaceno !
12.Strastav zaplaceno !
13.Michal.. Prednaska ! (Vietnam)
14.Anakonda zaplaceno !
15.naden - zaplaceno !
16.naden 0.1 - zaplaceno !
17.Aurifer Prednaska ! (Horsti jedaci)
18.Zdoter - zaplaceno !
19.Roker - zaplaceno !
20.Roker-kamarad zaplaceno !
21.Nery zaplaceno !
22.Bandor zaplaceno !
23.Karel V. (není z poradny) plati na miste (mistni)
24.Lachesis prednaska ? (Bolivie)
25.Jan Lehky plati na miste (mistni)
26.Lili plati na miste

Prislibili ucast, v jednani, na posledni chvili a pod.

1kraken
Lucifer (neni z TP)
Tony (manytoba) Prednaska !
Tony 0.1
Tony kamarad
Boomslang
Rhianna
Rhianna 1.0
Wd1-p

Těšíme se na setkání s Vámi.

Cejna a Radar

tak po vydařené akci zase odšpendlíme :-)(Aurifer)

Tak já se taky přidávám, super akce, příští rok pojedeme určitě zas. Cesta zpátky už byla lepší než tam, protože synáček pro nás dorazil k Nerimu do Tábora. Díky tomu jsme se už nemuseli na vlak podívat ani z dálky. Teď teprve začínám pomalu a opatrně fungovat a zjistil jsem že foťák jsem nezmáčknul ani jednou, tak snad příště...:-):-):-)
P.S. Jediný zklamání bylo že Cejna bohužel nedotáhl svatební obřad přítele až do konce. A měl to tak pěkně rozjetý, snad taky příště...:-D:-D:-D

Radare - koukej se k tomu vyjádřit!!! Prosil bych odpověď jenom jedním slovem .. ANO - v případě, že jí máš; NE - v případě, že jí nemáš.. (Jakýkoliv další vysvětlování si myslím je úplně zbytečný - ba co víc, mohl bys do celé záležitosti vnést zmatek a někdo by to třeba mohl pochopit úplně jinak:-D:-D)

Ten nevím kam se poděl :-D

bohuzel ja ano 3-[ zbylo to na me to vyklepat (pac vylit to moc neslo :-x:-D ) jinak skla tam zbylo docela dost co jsem tam videl co Zuzka myla. Pokud si jeste panatuju tak Cejna ma u sebe neci satek co se nasel pod postely. Jinak co jsme to prochazeli tak kablik jsem nikde nevidel,ani mlada pani Cejnova ho nevymetla z podpostele.

Auri ja ho sice nesbalil, nicmene pokud ho nemas a je to USB -> miniUSB, tak Ti poslu jedno gratis, mam jich plny suplik. Byl to nejpouzivanejsi datacable v mem oboru. Pokud je to jiny, pisni mi SZ a jsem schopny objednat na jakykoli fotak za nakupku (nejen za cenne informace a rady), bo do toho delam. Ale zalezi na Tobe.

Snad Naden nie??:-D

Jj, satok bol biely z nejakymi obrazkami.

Mam sem hodit aj ja co som doviezol?:-D
Cejna, uz zrali? U mna si dneska vzala prva a tie od teba uz cestou domov v aute :-D

A tak rozmyslam. Vidim to tak, ze pri vitani a luceni sa budu vsetci lucit aj zo mnou tak, jak z mojou polovickou :-D Musim trochu eliminovat to bozkavanie a objimanie :-D Vsak Lado, Lache... :-D:-D
Honzo, to su ceratophory nie??:-D

Mam sem hodit aj ja co som doviezol?:-D

vecna skoda,ze mas tak rychle reakce a dobre oci :-) Bylo by to velice prijemne prekvapeni kdyz by na me nekde vykoukla :-) Jinak Honzo jsou nadherni.I Danovi to musim vsechno pochvalit at uz planovane a nebo neplanovanou nadilku od Cejny :-D Nejvic me dostala ta Carinata,nez se rozkoukala uz byla venku s terarka a Dano ji mel na hlave :-D:-D

Pokud to nemá chlupy a nemazlí se to, je to bez šance. Ona právě nějak nic nechce... Naštěstí jsme ve fázi tiché tolerance. Jen mě trochu mrzí, že v tom jsem u nás sám. Naštěstí jsem člověk, kterému se nedá poroučet, což ona ví...:-D Prostě mě jen mrzí, že jí to nezajímá a sem tam pěkně prská (zvlášť pokud se to týká hadů jistého typu...).

Nery fotky jsou gůůt, možná ani cenzura nebude nutná (jestli už si teda nějakou neprovedl:-D).. Jediný, co mě mrzí, to je to, že jsi mě vyfotil s cigaretou.. Já si za celej víkend jednou zapálím, hned přiběhne Nery a jako správnej paparazi mě blejskne.. To už vidim, až si moje maminka bude na poradně chtít najít něco o křísech nebo můj tatínek o ceratophorách, podívaj se na fotky ze srazu a budou ze mě zklamaný:-/:.(:-D:-D

Edit: tak mě ještě napadá, že bys mohl hodin nějakej link, odkud by se to dalo stáhnout - zase aspoň účástníkům zájezdu;-):-)

ahoj všem tak už jsem dorazil ze srazu domů,díky všem za veselou akcičku, auri a lili za odvoz a lauermanovi za foto-proč jsi vyfocenej zrovna ty a nikdo jinej-k tem mejm různejm průserům ještě tohle jak to mám doma vysvětlovat.z toho se asi nikdy nevylížu,někdy příště zdarec prdi,ps-bude příště ten výlet na grabštej?

Nu, tak jste si to vykoledovali...po neoficiálním schválení od neoficiálního pořadatele pouštím navolno :
©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©© ©©©©©©
odkaz na galerii
©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©©© ©©©©©©

Trosku z jineho soudku, jelikoz memu vernemu spoluporadateli a kamaradovi kolegovi Cejnovi vypadlo hlidani, mam tu jeden volny flek v autobuse smer Plzen-Cernice, na akci "Slunce ve skle", odezd je zitra 22.9.2012 v 10:30 z Kongresoveho centra na Vysehrade (pakul) parkoviste. Je to vyprava s kolegy a znalci piv z hospudky "Zly casy". Jedna se o festival malych a strednich pivovaru.. Odjezd z Plzne je v 19:00 a navrat do hospudky ve Zlych casech. Okolo 20:00, kde lze pokracovat, v pripade potreby. :-D Cena je 240 kc a prenecham gratis, at nejedu sam. Zeny maji prednost ;-) Ale muze samo kdokoliv. ;-):beer:

Edit: Na akci se objevi i BlackFlame a kdovi kdo jeste.. Piste SZ,ci na mail.

Radar

Taky trochu odbocim, Majkle, nevim jak se jmenuje ten Tvuj kamos pavoukar, co jste byli ve Vietnamu, dneska by byl asi v sedmem nebi, co jsem potkal za pokoutnika (snad) u me na chodbe, jsem se malem pos.... a stouply mi vlasy na hlave :-D Ne, fakt, jeste ted mam husi kuzi, to tu nebylo ani na stavbe a ze to byli kousci. Do prdele kde mi to sem leze kdyz mam vsude site? Muze si rikat co chce ale na tady tu verbez se zvyknout proste NEDA! :-\

Přátelé - naivně jsem si myslel, že na mě sraz nezanechal žádné trvalé následky.. Až do dneška, kdy mi k snídani byl krom míchaných vajec se slaninou a nějakýho toho pečiva podán stoprocentní multivitamínový džus.. Jistě pochopíte, proč mě okamžitě přešla chuť.. :-/:-D:-D