Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Leguánka a snůška

Dobrý den, mám asi úplně hloupou otázku...a prosím o radu..

Mál cca 2letou leguánku....a dnes sem našla asi 30-40vajec... předpokládám, že když nemá samce, tak jsou vajíčka ,,prázdná,, a může je vyhodit, že??

Moc děkuji....a hezký den
Změna předmětu, původně: Legánka a snůžka (Aurifer)

Vajíčka jsou určitě neoplozená. Odkud jsi? Pokud od někud ze středních Čech, tak bych je od tebe odkoupila na zkrm.

Co se týče leguánky, tak bych s ní pro jistotu zašla k veterináři, aby ji prohlédl, jestli jí nezůstala vevnitř nějaká vejce. A domluvila s ním kastraci, nebo pořídila samce. Tyhle plané snůšky jsou u leguánic nebezpečné.