Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myši sežerou svoje mladé.

Zdravím,

po neskutečných cenách ve zverimexu jsem se rozhodl, že si zřídím vlastní chov myší.
Pořídil jsem skupinu obyč. laboratorních myší, 3 samice, 1 samec. Za nějaký čas se mi zakulatila první myš a vrhla. Všechny mláďata sežrala. Udělal jsem chybu, že jsem ji včas neoddělil od skupiny. Když se zakulatila druhá, oddělil jsem ji na samotku. Nechal jsem jí klid. Za nějaký čas jsem nakoukl a mláďata byla mrtvá.
Nějaké nápady, kde je chyba?

Děkuji, to by mě nenapadlo, že granule pro psy nebo kočky pomůžou myším k bílkovinám, nějak jsem očekával, že by měly být obsaženy ve směsi pro myši...Tam jsou ale asi více rostlinné, i když nějaká směsice granulí tam je.