Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Koťata

dnes jsem hledal chovatele krátkouchých koček
a náhodně mě to vygooglilo i stránku ochránců koček
kde jsem narazil na článek o "teraristovi" a Vedoucím
kroužku pro děti zajímající se o teraristiku
který dával Krajtě 4 měsíce staré kotě jménem Jasmína
a to jako vánoční pochoutku
vše ještě hnusně nahrál na youtube a naaranžoval tak že
kočičku přinesl v santovské čepici a hrála u toho vánoční hudba

opravdu nezlobte se na mě většího ( nemám pojmenování ) jsem za celí život neviděl
stejně jako ředitel Hodonínské ZOO ohledně utracení třech koček které si chtěla paní pokladní odnést domů při odchodu do důchodu
kočky byli zdravé a krmené zaměstnanci ZOO ! Žádné zdivočelé nemocné mrchy!

jméno toho vedoucího mám chuť zde napsat ale ze slušnosti to neudělám
dohledat si to může každý

dovedu pochopit
novorozené nechtěné koťata ale ne 4 měsíce starou kočku která je již pojmenovaná a důvěřivá ]:(

loading...

Vzhledem k tomu že je to článek ochránců koček to bude mít vypovídací hodnotu jako Kalousek-Parkanová.Je hovadina dávat takový věci na youtubko,ale v nakrmení krajty kočkou nic zlího nevidim.Děda taky zabíjel prase který se jmenovalo Pepa a jako sele jsme ho chodily přikrmovat a drbat za ušima.Holt je to život.
škoda že neskrmil Santu alespon by neměl Ježíšek tolik konkurence8-)

stejně jako mě hony kdy se vystřílí co ještě běhá a pak se společně všichni schlastaj a udělaj tancovačku
a nikdo mě neříkejte jak jim to dává celoroční práci a snažení
protože to by na ten hon musel jít každej dvacátej

k tomu se snad ani nebudu vyjadrovat .. jen par otazecek. Byl jsi na nejakem hone?? Vis co obnasi vykon prava myslivosti?? Podle toho co pises vis uplny prdlajz a myslivce mas akorat za vrahy a za nic vic a jsi moc zalepeny,aby jsi byl ochotny podivat se na vec i z jineho uhlu.

Taky jsem milovník koček a nepohoršuje mě to, že krmil kočkou. Ale jestli je to to samý video, co jsem viděla kdysi, tak mi přijde dost ujetá ta šaráda kolem, kdy se s kotětem mazlí, dává mu čapku a pak ho zkrmí - nedokoukala jsem to. To si teda myslím, že by normální duševně zralej člověk asi nedělal a když, nedával by to na veřejnej kanál a nechal si to pro sebe (pár nezainteresovaných to uvidí a pak někomu vysvětlujte, že chovatel hadů není asociální pako). A nevím, jestli někdo takovej má vychovávat budoucí generace.

Sice bych kočku (a kuře) zkrmit nezvládla, nemám pro to žádnej racionální důvod, proč myš jo a kočku ne, ale nechtěla bych to vidět. Ale na zkrmu koťat nevidím nic zlýho, protože situace toulavých koček je celkem tragická.

Vávra: Samozřejmě si mohl tu teatrálnost odpustit. To je pravda. Mně zase leze na nervy, když tu někdo řeší takovéhle blbosti a vykopává dávno pohřbené kostlivce z hrobů. Řešte si to někde jinde a přestaňte tu vyvolávat už tisíckrát ohrané diskuze, jejichž závěr je pro každého racionálně uvažujícího jedince zřejmý.

Osobne na zkrmovani kocek nevidim nic spatneho, je jich vsude, hlavne na venkove s prominutim jako sr****, nikdo je nekastruje, protoze to je moc drahy, a zabiji vsechno zive v dohledu aniz by to zraly(protoze papaji doma), a kdyz se narodi kotata, tak se bud utopi nebo se s nima flakne o schod, coz je vseobecne tolerovana praxe, ale zkrmit??? To by bylo nemoralni, nehumanni, nechutne a nevim co jeste.
Opravdu tomu moc nerozumim, myslim, ze ve smyckach, pripadne jedem hada, kote umira podstatne rychleji nez utopenim nebo s prerazenou pateri.....
Tot muj nazor na zkrmovani kotatek, o tom frajerovi z videa si myslim, ze ma zrejme nejaky problem v hlave ci osobnim zivote, nevidim duvod to natacet a delat u toho takovouhle trapnou show, zvlast jestli je vedouci tera krouzku ::)