Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povlak na zobáčku andulky

Dobrý den, prosím pěkně potřebovala bych poradit. Dneska jsem si všimla že má naše andulka takový nahnědlý povlak na zobáčku a ozobí. K tomu si neustále podupává jednou nožkou. Bohužel v našem okolí není žádný veterinář, který by se orientoval na ptáky a kvůli komplikované rodinné situaci se hned tak nedostaneme někam, kde by nám pomohli. Kdyby se tu našel někdo, kdo by nám poradil, co zatím máme dělat, byla bych moc a moc vděčná.
Předem moc děkuji
Klára

A co s tím dělat? Na netu sem četla, že potírat olejem? Je to možné? A myslíte, že by to mohla chytit i korela? Mám ještě Oliho a ten ochočený je a když je venku, tak většinou nemá nic lepšího na práci než se přes klec obírat s Pepíkem :-(