Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš královský,problém se svlekem.

Zdravím,potřeboval bych poradit mám hroznýše královského starého asi 6-7 měsíců a měří 1 metr.Co ho mám tak se sflékal asi tak 4x a pokaždé se mu kůže rostrhala(ani jeden sflek v celku),vlhkost v terárku dobrá mám i vlhkoměr a před sflekem ho kropím a nebo si vleze do bazénku.Tak nevím v čem je problém děkuji za radu.

C:\Users\Blaťák\Desktop\PIC_1207.JPG
C:\Users\Blaťák\Desktop\PIC_1208.JPG
[mod]Změna předmětu, původně: blatak (Melda)[/mod]

Už aby bylo po prázdninách :-).
Co to je za příšernou češtinu? Takhle někam napsat svůj dotaz, hanba by mě fackovala....
Píše se svlek, svlékat.
Vlhkost dobrá znamená co? Vlhkoměr je jakej? Ty levný vlhkoměry za kilo měřej cokoliv, jen ne vlhkost :-).
Má had možnost zalízt si do vlhkýho úkrytu? Jak často rosíš?
Možností proč je svlečka potrhaná může být víc. Kromě nízké vlhkosti to mohou být třeba paraziti. Prohlídni misku s vodou, jestli na hladině neuvidíš malý černý nebo červený kuličky s nožičkama. Prohlídni pořádně i hada.
Jestli chceš nahrát fotky, musíš bejt registrovanej

Vlhkoměr je za 170kč zn.exo terra a ukazuje 60-70%,co to znamená vlhkého úkrytu jak ho mám vytvořit?Před svlekem zhruba 5x deně rosím a parazity nemá ale dávám mu potkany i před svlekem nemůže to být problém?