Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochočení hroznýše

CHtěl jsem se zeptat všichni tady píšou že hadi by se neměli tahat z terárka ale když si ho chci ochočit nebo aby si aspon zvykl na ruku tak můžu ne?Je přece hodně případů že mají ochočené hady(např. cirkusi,na focení atd.)Děkuji za odpovědi

Hadi se neochočujou ;-). buď jsou mírní, nebo se časem sami uklidněj, nebo jsou vysírkové a vysírkové zůstanou. Co se týče hadů v cirkusech, tak na tyhle blbnutí používaj hady, co jsou sami o sobě klidní. K hadovi se chovej jako k hadovi a nečekej, že tě bude brát jako páníčka ;-)