Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pestovani potravy

Ahojte, dnes jsem zasadila Řeřichu ,a lichoresnici... Kupodivu Řeř.po 6ti hod.klici
Chystam se na Rukolu, a polnicek ...
Co vy, pestujete take neco Pro svoje milácky??
?Mate jeste nejake rady co se da doma pestovat?
Diky za rady a tipy :-)

Keříčkovou fazoli na lupení, trochu řeřichy - ovšem vzhledem k rozměrům a apetitu leguána to je jen jako pamlsek. Rukolu nechce, polníček jsme pěstovali vloni. Pak máme menší lán mochyně peruánské - tu miluje jak leguán, tak papoušci, tak hlodavci. Prý je to jednoletka - nám roste už třetím rokem na tom samém místě bez větší snahy, listí je z toho spousta, plodů taky, stonky žerou agapornisové... jen jsem v pokušení poslat to někam na rozbor, jak to vypadá... ale vzhledem k tomu, že celou sezonu tvoří tak 75% krmení pampelišky, tak 15% mochyně a zbytek je v ovoci a zelenině... spíš by se hodilo něco v zimě, když je leguán mlsnej a nechce zelí, dobytek jeden! :-D]:) Jenže to nám řeřicha z truhlíku fakt nepokryje...