Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba teraria z OSB

Ahoooojte, tak dnes se chystam zacit delat terarium pro meho leguana- 200x125x125
(VxSxH)tak snad bude spokejeny/ná trosku mne trapi pozadi...Nevim, jestli ho mam udelat z montazni peny :-) Jak vy mate resene pozadi u tatkto velkych terarii? :-)

Plexy je naprd, protože časem zmatní a je pak přes něj hůře vidět. Větrání musí být takové, aby tam nebyl průvan, ale zároveň aby tam byla cirkulace vzduchu. Což zní celkem složitě, ale je to snadné. :-) Já mám větrání na zadní straně u stropu a v boční dole. Ještě k tomu vodopádku. Není to moc dobrý nápad. Jeho realizace je vcelku nákladná a když se něco poškodí, tak jsou s tím jen samé problémy. Kdyby jsi mi dala tvůj e-mail, mohu ti poslat fotky s postupem při výrobě toho pozadí. Jinak ze samotného pletiva se dají udělat taky police a když naneseš větší vrtsvu lepidla na dlaždice, tak udrží i leguána. :-)