Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zranění

Ahoj lidičky. Po delší době bez problémů se na vás opět obracím... Před chvílí jsem krmil svou krásku myškama a nevím jak se to stalo ale teď má na krku nápadnou bouli, cca 5cm za hlavou na spodní straně těla. v tom místě se moc neohýbá a je asi i citlivá. První ze dvou myšek co dnes jedla nechytila zrovna nejlíp, nýbrž v půlce těla, a při škrcení se zkroutila do tak podivnýho úhlu že bych se ani nedivil že si nějak hnula s obratlem... a nebo ji ta myška kousla. Sice krev neteče ale myslím že malinkou ranku nebo něco podobného sem tam viděl. Koukněte na fotku jestli vám to pomůže ale detail nejsem schopný udělat...je to divoška. Předem děkuju za odpověďi

tak to koukám že nikdo neradí :) asi jsem to popsal moc zmateně... nevadí dnes je situace taková že boule dosti splaskla, ne uplně ale hodně. A už je v tom místě dobře viditelná asi 3mm dlouhá ranka přímo mezi příčnými pruhy na břiše. Takže je jasné že ji kousla ta myš... Jak mám prosím teď postupovat? Díky za radu

Vydezinfikuj třeba Betadinem a jestli je to možný,tak ho dej na čistej papír(ubrousky,ručníky) a udržuj v čistotě,mělo by se to zatáhnout a při svlíkání bacha,aby se to nezatrhlo,jestli tam bude nějakej stroupek.Když zachováš trochu čistoty,neměl by bejt problém.