Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kdy oddělit mládě křečka?

Chtěla bych se zeptat, kdy můžu odstavit malého křečka. Nechala jsem ho jako jediné mládě z vrhu, je to sameček a má něco málo přes dva týdny. Sám už papá, viděla jsem ho i pít z napáječky, ale pořád ho ještě samice kojí. Problém je, že teď po něm jedna samice docela ostře vyjela, tak se bojím, aby mu něco neudělala, můžu ho oddělit už teď?

Co je něco málo přes dva týdny? Den po druhým nebo den před třetím týdnem? To je totiž už celkem rozdíl. Normálně se odstavujou cca po 3-4 týdnech. Takže si myslím, že odstavit ho teď, už by asi dal. Ale je taky možnost nechat ho s mutter a přemístit tu další samici co po něm docela ostře vyjela, ne?