Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hroznýš pomoc

Zdravym,potřeboval bych poradit mám hroznýše královského a poslední dobou byl agresivní střílel do skla atd. potom jsem hned zjistil že má nasobě černé malinké broučky.Koupil jsem Arpalit neo nastříkal jsem ho kromě hlavy,tu jsem jen potřel.Jenže jsem zjistil že je má zalezlé v očích a kolem nich jenže nevím jak je stama dostat do očí ho přece stříkat nemůžu.Je mě ho strašně líto ale nevím co s tím.Děkuji za pomoc

Broučky zalezlé v očích? Jak už jsi ho jednou nastřákal, tak tomu dej čas...oni pochcípou. Za nějakou dobu by se měl postříkat znovu kvůli nedospělým stádiím toho parazita, koukni na obal toho přípravku, někde to tam bude. Já třeba nestříkám hady proti parazitům, ale substrát (mám taky arpalit). Cca jednou za měsíc to stříknu a mám pokoj od všech breberek. A příště bych doporučila častější kontroly hada, na některé breberky je možné přijít ještě dříve než je had tak nemocný, že nevíš co s ním...