Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Terárium,nové,větší ... plány

Ahoj chtěl bych se vás zeptat jestli je k chovu chameleona vhodné toto terárium...

jedná se o model v google sketchup : terarko-skp

terárium z osb desek 1.5mm, místo toho pletiva na modelu by byla hliníková mřížka, a skla by byla posuvná na lištách. Desky by byli ošetřeny lakem a na tom pozadí z polystyrenu pískované

Zdravím všechny chovatele, doufám že nevadí že využiju cizí vlákno, ale nechci zbytečně zakládat nové a nemůžu najít přesně co hledám. Takže, stavím terárium pro samce F. pardalis 50x70x80 a nevím jak vyřešit větrání. Problém je totiž v tom že větrání může být jen zepředu, protože terárium je zakomponované v "terarijní stěně". Nevím jestli by stačil 10cm vysoký pruh dole a 20cm pruh nahoře? To by ale poté vznikly moc malé dvířka a těžko bych se tam dostával. Nebo naopak udělat sítěná dvířka cca 50cm vysoká a z terária by v podstatě vznikla klec?
Děkuji za rady.
JT