Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zranění gekončíka

Ahoj teraristi mam dotazek... naši kluci patrne přivřeli ocasek gekončíka do dvířek terária. Konec ocásku ted jakoby sechnul a zranění zasahuje přibližně do poloviny jeho délky. Má někdo zkušenost jak toto zranění gekončík snáší popř. jak mu pomoci??? Díky moc všem za odpověd.

S tím přivřením jste si jistí? Nebo na to usuzujete podle seschlého ocásku (tipli jste si pravděpodobnou příčinu)? Někdy gekončíkům může část ocásku seschnout jako důsledek zánětu, v tom případě je lepší navštívit veterináře, který postiženou část ocásku odlomí a podá vhodná antibiotika. Ale samozřejmě nechci malovat čerta na zeď, jen mě zarazilo to slovo "patrně" ve vašem dotazu.