Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitální vlhkoměr

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli nevíte o nějakém slušném teploměru a vhlkoměru (v jednom). Slušném myslím cenu, protože bych jich chtěl víc a nechci platit za každý pětistovku.

Mluvím o něčem jako toto : http://viewitem.eim.ebay.cz/LCD-Temperature-Temp-H umidity-Thermometer-Hygrometer/170867789543/item
Prohledal jsem toho hodně, ale žádný nebyl takový malý a přitom hezký jako tento.

Moc se mi líbí, ale je to přes internet a ještě k tomu z Hongkongu, takže mi to samozřejmě rodiče nedovolí, protože služby jako paypal neznají a nechtějí z účtů nic posílat.

Děkuji moc za jakýkoli návrh.

tech mam asi 6 a vsechny jsou k nicemu:D kdyz je postavim vedle sebe tak nikdy neukazujou aspon dva z nich to samy.... na kombinovanej se vyprdni a jestli chces meriut vlhkost u nakejch choulostivejsich zvirat tak jdi do vlasovyho vlhkomeru...
Jinak vlhkomer v terarku u bezne chovanejch zvirat je k nicemu a akorat cloveka rozciluje kdyz nevidi ty hodnoty co by chtel:D lepsi je to poznat okem...

teplomer bych naopak vzal digitalni, se dvema cidlama( resp. s externim cidlem, druhy ma v tele) at muzes merit na vic mistech

Vlhkoměry jsou u běžně chovaných zvířat opravdu k prdu. Stačí řídit se rozumem.
Jinak teploměr bych doporučil infračervenej. Stačí nějakej levnej (kolem litru). Tím si změříš bezdotykově teploty na různejch místech ve všech teráriích za chvilku a pak už jen případně doladíš výkony žárovek, kabelů apod. Je to rychlý, relativně přesný a vyjde to levnějc než mít 20 teploměrů...