Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stěna terária+vybavení

Dobrý den,chci si pořídit krajtu královskou,možná dvě jelikož terko bude 100x60x60.Jediná věc co mi chybí je jak udělat stěny,viděl jsem tu hodně krásných,vypadaly jako velký kámen a rád bych věděl z čeho jsou,jestli jste na OSB desku přilepili polystyrén a na ten nějakou pěnu(popř. jakou?) nebo se to řeší jinak?
A když už tu píšu,stačí žárovky Repti Glo 5 UVB a 2 UVB na mou velikost terária? Můžu to celé vyplnit jedlovou kůrou nebo jen třeba z půlky a půlka něco jiného?
Děkuji za jakékoliv rady.

Postup na stěnu je:
1. Polystyren přilepený montážní pěnou + nějak vytvarovat
2. 3-4 vrstvy lepidla na kachličky (1.nejřidší,poslední už dost hustá)do poslední můžeš přidat písek pro drsnější strukturu
3. Nějaká barva nejlépe nezávadná, ale já použil spárovací hmotu oranžové barvy a smíchal se žlutou a nemůžu si stěžovat
4. Nezávadný bezbarvý lak naředit vodou a dát tam tak dvě vrstvy pomocí rozprašovače.

Žárovky ti neporadím