Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Drůhá úžovka červená do terária

Zdravím,

delší dobu chovám už starší guttatku a nedávno jsme se stěhovali, to přineslo mimo jiné bonusy i nové terárium, které je luxusní a dost velké, takže mi přijde škoda, nechávat tam "paní domu" samotnou...Už dlouho pokukuju po albínovi, tak jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že bych si pořídila přírůstek. Chtěla jsem se tedy zeptat, jaký je v tomhle případě nejlepší postup, jestli hned po karanténě šoupnout prcka do terárka, nebo to dělat nějak postupně apod...Díky moc za odpovědi a přeju supr léto :-)

Také budu dávat dvě užovky k sobě, ale nebudou mít velký rozdíl ve velikosti, když by tam byl moc velký rozdíl, asi bych počkala, až ta menší doroste :) jinak určitě karanténa, pak po ni vyčistit terárium, kde chceš mít ty dvě, upravit jinak vybavení a zkusit je tam šoupnout obě, ale sledovala bych je, jak se k sobě budou chovat :)

Zkus si sehnat druhou užovku nejlépe stejně velkou jako tu stávající nebo ji nechat mimo v jiném teráriu, než doroste :) Zkušenější k tomu určitě řekne i více :)